Tüm Maçlar

MaçTahmini.Net

MaçTahmini.Net, bir futbol müsabakasının taraflarının daha önceki dönemlerde elde ettikleri başarı oranlarına göre, çeşitli faktörlere dayalı bir hesaplama yöntemi kullanarak maç sonuçlarını, maçlar oynanmadan tahmin etmeye çalışmaktadır.

Sistem her ne kadar istatistiki verilere dayansa da, tahmin hesaplamalarında kullandığı yapay zeka algoritması sayesinde değişken faktörlere çok çabuk adapte olabilmektedir.

Bu noktada şunu belirtmekte fayda var ki, MaçTahmini.Net sitesinde kullanılan tahmin algoritmaları bilimsel yaklaşımlar üzerine kuruludur. Dolayısı ile şans ve mevsimsel faktörler direkt olarak etki etmemekle birlikte, bu kritelerin sonuca olan etkisini endirekt metodlarla irdelemektedir.

MaçTahmini.Net, futbol müsabakalarına dair istatistik ve tahmin sonuçlarını, sporun bilimsel yönlerini eğlenceli bir şekilde ortaya koymak amacıyla yayınlamaktadır.

MaçTahmini.Net, sitede yayınlanan veri, istatistik ve tahmin olasılıklarının %100 doğruluğunu garanti etmemektedir. Bu verileri baz alarak oynanan bahislerin neticesinde elde edilecek olumsuz sonuçlardan, MaçTahmini.Net sitesi sorumlu tutulamaz. Siteyi kullanan herkes bu hükmü peşinen kabul etmiş sayılır.

İyi eğlenceler,
MaçTahmini.Net